O firmie

Firma AVANTI istnieje na rynku Polskim od 5 lat. Specjalizujemy się głównie w regeneracji kół dwumasowych do aut osobowych. Wykwalifikowana kadra inżynierów gwarantuje wysoki standard obsługi Klienta i fachową realizację zamówień. Nasz zakład dysponuje nowoczesnymi stanowiskami pracy umożliwiającymi kompleksową diagnostykę i naprawę kół dwumasowych do samochodów osobowych.

Oferujemy usługi profesjonalne, rzetelne i sprawdzone, dlatego też nieustannie poszerzamy grono zadowolonych Klientów. Dzięki dobrze zorganizowanej logistyce oraz konkurencyjnym cenom naszej oferty korzystają Klienci z całego kraju i państw ościennych. Naprawa koła dwumasowego jest możliwa nawet w 24 h! Szybka i profesjonalna  realizacja zamówień to nasze największe atuty!

Wszelkie naprawy wykonywane są wyłącznie przez bardzo dobrze przygotowanych specjalistów. Jesteśmy pewni najwyższej jakości oferowanych przez nas usług, dlatego na wszystkie zregenerowane koła dwumasowe udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

Każde zregenerowane koło dwumasowe przed oddaniem w ręce Klienta sprawdzamy na specjalnym stanowisku diagnostycznycm. Dzęki temu nasz Klient otrzymuje "dwumasę" w 100% sprawną i gotową do zamontowania w pojezdzie.

 

Wszelkich informacji udzielą Państwu nasi pracownicy pod nr telefonu: 500-585-449

Powrót